Vojta Tesárek a Adéla Mitrengová: Místa na rande i procházku

9. května 2023 Autor: Vojta Tesárek a Adéla Mitrengová Foto: Vojtěch Tesárek

Fotograf Vojta Tesárek a módní návrhářka Adéla Mitrengová se vrátili z Dánska a užívají si Prahu plnými doušky. Pozvou vás na místa, kam nejraději chodí společně, a když se náhodou nezadaří, tak si návštěvu vzájemně závidí. A my se nedivíme!

Kuchyň na Hradě

Bydlíme na Hradčanech, a proto jsme tu i několikrát týdně. Nejkrásnější výhled, česká kuchyně a super atmosféra to všechno jsou důvody, proč Kuchyň patří k našim oblíbeným místům. Nejčastěji nás tu najdete se šnytem v ruce.

Bufet a Dva kohouti 

Když jsme ještě bydleli v Dánsku, měli jsme rituál, že jsme z letiště jeli přímo do Bufetu, dali si tam holanďák a k tomu jedno Místní. Teď už sem sice nejezdíme z letiště, ale tuhle kombinaci máme rádi pořád.

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený DVA KOHOUTI (@dva_kohouti)

Super Tramp Coffee

Na jejich dvorku bychom dokázali strávit hodiny. Když jsme v centru a chceme si trochu vydechnout, často zamíříme právě sem ať už na kafe a něco sladkého, nebo na drink.

Parlour

Fajn místo na rande a drink. Dělají tu koktejly na přání a intimní atmosféra je ideální na tiché rande. Nicméně nejlepší je tady obsluha, která vás umí tak příjemně ztrapnit, že se tomu pak smějete celý večer.

Goodlok

Vojtův častý pitstop při běhu. Naše lednice plná garumů (přírodní omáčka a dochucovadlo, které zvýrazní chuť jídla) svědčí o tom, že sem chodíme moc rádi. Ať už na kafe, schůzky, nebo na snídani.

Fatfuck

Bohudík i bohužel máme tenhle podnik hodně blízko. Za nás rozhodně nejlepší smash burgery v Praze, které vás navíc přimějí objevit tenhle trochu zapomenutý kus Prahy

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený FATFUCK smash burgers (@ftfckcz)

Tip na večerní procházku: Areál Pražského hradu se zastávkou U Černého vola

Během dne je to noční můra všech asociálů, ale zkuste sem zajít po osmé hodině večer! Nejspíš nikoho nepotkáte a užijete si tohle magické místo úplně jiným způsobem. Po cestě na tramvaj na Pohořelci se pak zastavte v legendární pivnici U Černého vola hotovost s sebou, karty tu nevedou. 

Přejít na mapu
Mohlo by vás zajímat
5 tipů, jak si užít den s mámou v Praze

Nepodceňte přípravy – čeká vás cesta z Karlína na Pražský hrad!

Více zde

5 tipů, jak si užít den s mámou v Praze

Načíst další článek...